PC komponente
CPU AM5 AMD Ryzen 7500F 3.7GHz 100-000000597 Tray
Šifra:
DC34477
Na stanju
19.180,00 rsd| Brend | AMD |
|---|---|
| Procesorsko ležište | AMD® AM5 |
| Klasa procesora | AMD® Ryzen™ 7 |
CPU s1700 INTEL Core i5-12400F 6-cores 2.5GHz Tray
Šifra:
DC25966
Na stanju
15.805,00 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Broj jezgara | 6 |
CPU s1700 INTEL Core i5-12500 Trey
Šifra:
DC42026
Na stanju
33.459,16 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
CPU s1700 INTEL Core i7-13700KF 16-Core 3.40GHz (5.40GHz) Tray
Šifra:
DC41724
Na stanju
48.057,00 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Broj jezgara | 16 |
HDD 16TB Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 7200RPM 256MB
Šifra:
DC41091
Na stanju
66.768,75 rsd| Kategorija | HDD |
|---|---|
| Brend | Seagate |
| Kapacitet | 16TB |
| Format | 3.5 „ |
| Interfejs | SATA III |
Kuciste Everest Saber 250W Akrilna stranica, M-ATX/RGB strip
Šifra:
DC41369
Na stanju
4.983,00 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|---|
| Brend | Everest |
Kuciste Raidmax Infinita i801 Glass/3 x ARGB/BELI/i801TWF
Šifra:
DC39864
Na stanju
9.233,00 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|
Kuciste Raidmax Infinita i801 Glass/3 x ARGB/Crni/I801TBF
Šifra:
DC39863
Na stanju
9.692,33 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|
Kućište Raidmax Meshiah X605 Full Tower 4 x ARGB fan/Beli/X605TWF WT
Šifra:
DC39858
Na stanju
11.712,00 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|---|
| Brend | Raidmax |
Kuciste Raidmax Vector 216 Black 4 x RGB fan/Window/V216TBF
Šifra:
DC39862
Na stanju
5.163,45 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|---|
| Brend | Raidmax |
MB AM5 ASRock X870 PRO RS
Šifra:
DC41482
Na stanju
32.846,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | AMD® AM5 |
MB AM5 ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI
Šifra:
DC41933
Na stanju
39.232,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | AMD® AM5 |
MB s1700 ASRock B760M PRO RS
Šifra:
DC40653
Na stanju
19.742,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
MB s1851 AsRock Z890 PRO-A
Šifra:
DC41936
Na stanju
29.337,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1851 |
MB s1851 Gigabyte Z890M GAMING X
Šifra:
DC41693
Na stanju
33.025,00 rsd| Procesorsko ležište | Intel® 1851 |
|---|
Napajanje 550W Raidmax RX-550XT(B) Full Black/120mmTC Fan/Retail Pack
Šifra:
DC39866
Na stanju
4.276,00 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Snaga napajanja | 550W |
| Brend | Raidmax |
Napajanje Raptor 600W Element Silver/12cmFan/BULK, RE-600H12
Šifra:
DC38890
Na stanju
2.367,00 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Snaga napajanja | 600W |
SSD 2.5″ SATA 500GB Samsung 870 EVO, 560/530MBs MZ-77E500BW
Šifra:
DC42059
Na stanju
15.984,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 500GB |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
SSD 2.5″ SATA 960GB Samsung PM883, Bulk Enterprise model
Šifra:
DC33908
Na stanju
95.304,23 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 960GB |
SSD M.2 NVMe 4TB Samsung 990 EVO Plus 7150/6300MB/s MZ-V9S4T0BW
Šifra:
DC42051
Na stanju
97.854,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 4TB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
SVGA Asrock Intel Arc B570 Challenger 10GB OC, B570 CL 10GO
Šifra:
DC42021
Na stanju
38.745,00 rsd| Proizvođač čipa | INTEL |
|---|---|
| Brend | ASRock |
| Količina memorije | 10GB |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET