PC komponente
HDD Seagate 16TB Seagate Exos X18 ST16000NM004J 7200RPM 256MB Ent. BULK
Šifra:
DC46706
Na stanju
46.618,00 rsd| Brend | Seagate |
|---|---|
| Kategorija | HDD |
| Kapacitet | 16TB |
| Format | 3.5 „ |
HDD Seagate 1TB Skyhawk SATA3 256MB ST1000VX013
Šifra:
DC46456
Na stanju
14.275,00 rsd| Brend | Seagate |
|---|---|
| Kategorija | HDD |
| Kapacitet | 1TB |
| Format | 3.5 „ |
HDD WD 12TB WD120EFGX RED PLUS 7200RPM 512MB
Šifra:
DC46792
Na stanju
57.007,00 rsd| Brend | Western Digital |
|---|---|
| Kategorija | HDD |
| Kapacitet | 12TB |
| Format | 3.5 „ |
Kućište Lian Li LANCOOL 207 Digital 6″ Ekran/MidTower,Crni/LAN207DX
Šifra:
DC46916
Na stanju
21.299,00 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|---|
| Brend | Lian Li |
Kućište PHANTEKS Evolv S2 Mid-Tower E-ATX, Tempered Glass, 4x12cm, DRGB – Black
Šifra:
DC46918
Na stanju
19.620,78 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|---|
| Brend | Phanteks |
RAM SODIMM Corsair DDR4 16GB 3200MHz CL22 CMSX16GX4M1A3200C22
Šifra:
DC48904
Na stanju
18.431,00 rsd| Brend | Corsair |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR3 8GB 1600MHz Innovation IT CL11 1.35V
Šifra:
DC48175
Na stanju
2.922,98 rsd| Brend | Innovation |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR3 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MT/s Kingston Fury KF432S20IBK2/16
Šifra:
DC48550
Na stanju
19.473,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB, 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CT16G4SFRA32A
Šifra:
DC25964
Na stanju
24.230,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Crucial T16G4SFS832A
Šifra:
DC48701
Na stanju
19.785,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT 1.2V
Šifra:
DC48866
Na stanju
17.317,00 rsd| Brend | Innovation |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 32GB 3200MHz Crucial CT32G4SFD832A
Šifra:
DC49012
Na stanju
39.751,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 64GB (2x32GB) 3200MT/s Kingston Fury KF432S20IBK2/64
Šifra:
DC48514
Na stanju
106.490,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR5 32GB (2x16GB) 5600MT/s Kingston Fury KF556S40IBK2-32
Šifra:
DC48238
Na stanju
81.827,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB, 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR5 32GB Crucial 5600MHz CT32G56C46S5
Šifra:
DC48702
Na stanju
49.442,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR5 Kingston 32GB 5600MHz KCP556SD8-32
Šifra:
DC47050
Na stanju
83.092,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
SSD 2.5″ 2TB Kingfast F10
Šifra:
DC47713
Na stanju
23.740,00 rsd| Brend | KingFast |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 2TB |
| Kategorija | SSD |
SSD 2.5″ SATA 480GB Samsung PM893-A MZ7L3480HCHQ-00A07 Ent.
Šifra:
DC47308
Na stanju
46.751,00 rsd| Brend | Samsung |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 480GB |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
SSD CRUCIAL BX500 1TB CT1000BX500SSD1
Šifra:
DC48731
Na stanju
17.805,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
SSD M.2 NVMe 500GB Seagate Barracuda Gen3x4 Q5 ZP500CV3A001
Šifra:
DC22311
Na stanju
19.403,00 rsd| Brend | Seagate |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 500GB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Corsair 1TB MP600 PRO LPX Gen4x4 5800/7100MBs CSSD-F1000GBMP600PLP
Šifra:
DC47731
Na stanju
41.920,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Kapacitet | 1TB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Corsair 1TB MP700 ELITE Gen5x4 8500MB/10000MBs CSSD-F1000GBMP700EHS
Šifra:
DC47732
Na stanju
38.716,00 rsd| Brend | Corsair |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Corsair 2TB MP600 PRO Gen4x4 5700MBs/7000MBs CSSD-F2000GBMP600PNH
Šifra:
DC47725
Na stanju
58.124,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Kapacitet | 2TB |
| Format | M.2 |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET