PC komponente
MB s1700 MSI PRO H610M-E D4
Šifra:
DC34329
Na stanju
10.187,10 rsd| Brend | MSI |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Tip memorije | DDR4 |
Napajanje 1600W Seasonic Prime PX-1600 80+ Platinum Modular Gen3, SSR-1600PD2
Šifra:
DC34441
Na stanju
62.087,00 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Brend | Seasonic |
| Snaga napajanja | 1600W |
Napajanje 600 LC Power LC600-12 80Plus Bronze, APFC v2.31 12cm Fan
Šifra:
DC28967
Na stanju
7.242,99 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Brend | LC Power |
| Snaga napajanja | 600W |
Napajanje 650W Raidmax RX-650XT(B) Black/120mmTC Fan/SI Bulk
Šifra:
DC29519
Na stanju
4.528,00 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Brend | Raidmax |
| Snaga napajanja | 650W |
Napajanje LC Power LC1000MW 80PLUS Gold, Modular/120mm fan/APFC
Šifra:
DC29431
Na stanju
19.383,71 rsd| Brend | LC Power |
|---|---|
| Kategorija | Napajanje |
| Snaga napajanja | 1000W |
Napajanje Thermaltake 750W Smart BM3 80+Bronze/Modular, PS-SPD-0750MNFABE-3
Šifra:
DC33940
Na stanju
12.885,30 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Snaga napajanja | 750W |
RAM DDR3 8GB 1600MHz SiliconPower SP008GBLTU160N02
Šifra:
DC20770
Na stanju
5.472,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Radni takt memorije | 1600Mhz |
| Tip memorije | DDR3 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM DDR4 4GB 2666MHz Silicon Power SP004GBLFU266X02
Šifra:
DC22675
Na stanju
8.023,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 4GB |
| Radni takt memorije | 2666Mhz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM DDR5 32GB 5200MT/s Kingston Fury Beast RGB Black KF552C40BBA-32
Šifra:
DC33356
Na stanju
80.671,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 8GB |
| Radni takt memorije | 5200Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM DIMM DDR4 8GB 3200MHz KingFast, KF3200DDCD4-8GB
Šifra:
DC26344
Na stanju
10.343,00 rsd| Brend | KingFast |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Kapacitet | 8GB |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
RAM DIMM DDR5 16GB 5200MHz Kingston Fury Beast KF552C40BB-16
Šifra:
DC31427
Na stanju
40.255,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Radni takt memorije | 5200Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz KF560C36BBEAK2-64 Kingston Fury Beast RGB
Šifra:
DC34062
Na stanju
157.877,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 6000Mhz |
RAM SODIMM DDR3 8GB 1600MHz Silicon Power SP008GBSTU160N02
Šifra:
DC25461
Na stanju
6.069,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Radni takt memorije | 1600Mhz |
| Tip memorije | DDR3 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Kategorija | RAM memorija |
SSD 2.5″ SATA 2TB Samsung 870 EVO, 560/530MBs MZ-77E2T0B
Šifra:
DC21860
Na stanju
51.841,00 rsd| Kapacitet | 2TB |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Brend | Samsung |
| Format | 2.5″ |
SSD Kingston 1TB 2.5″ SATA3 SKC600/1024G
Šifra:
DC20765
Na stanju
23.375,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
SSD M.2 NVMe 256GB Kingfast F8N, up to 2100/1700Mbs KF1313DCS25BY-256
Šifra:
DC28313
Na stanju
7.239,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | KingFast |
| Kapacitet | 256GB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
SSD M.2 NVMe Silicon Power 1TB A60 Gen.3, SP001TBP34A60M28
Šifra:
DC27510
Na stanju
23.034,00 rsd| Kapacitet | 1TB |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Silicon Power A60 Gen 3 256GB, 2100MB/s/1200MB/s SP256GBP34A60M28
Šifra:
DC24081
Na stanju
8.463,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 256GB |
| Format | M.2 |
SVGA ASUS GeForce GT730-4H-SL-2GD5, Passivno hladjenje 4x HDMI 64bit
Šifra:
DC23953
Na stanju
12.935,00 rsd| Brend | Asus |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Količina memorije | 2GB |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET