PC komponente
Cooler LC Power LC-CF-120-PRO-RGB 120mm remote control
Šifra:
DC26231
Na stanju
2.768,41 rsd| Dimenzije | 120mm |
|---|---|
| Brend | LC Power |
CPU s1700 INTEL Core i3-14100 4-Core 3.50GHz (4.70GHz) Box
Šifra:
DC36193
Na stanju
25.196,00 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel® Core™ i3 |
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Broj jezgara | 4 |
Docking station MAIWO K3016P2, Type C 3.2 na 2x M.2 NVMe clone crni
Šifra:
213523
Na stanju
15.898,53 rsd| Kategorija | Docking, Dodatna oprema |
|---|---|
| Label |
Docking station MAIWO K3016SD, Type C 3.2 na 2 x M.2 (SATA i PCIe NvMe), SD Card, beli
Šifra:
213524
Na stanju
11.356,09 rsd| Kategorija | Docking, Dodatna oprema |
|---|---|
| Label |
HDD 2.5″ Seagate Barracuda 2TB 128MB ST2000LM015
Šifra:
DC17637
Na stanju
19.211,79 rsd| Kategorija | HDD |
|---|---|
| Brend | Seagate |
| Kapacitet | 2TB |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
HDD SATA 18TB WD181KFGX WD RED Pro NAS 7200 RPM 512MB
Šifra:
DC22241
Na stanju
86.172,00 rsd| Interfejs | SATA III |
|---|---|
| Kategorija | HDD |
| Kapacitet | 18TB |
| Brend | Western Digital |
| Format | 3.5 „ |
HDD TOSHIBA 4TB HDWD240UZSVA SATA3 128MB
Šifra:
DC21000
Na stanju
21.112,00 rsd| Interfejs | SATA III |
|---|---|
| Kategorija | HDD |
| Kapacitet | 4TB |
| Brend | Toshiba |
| Format | 3.5 „ |
HDD WD 6TB WD60EFPX Red Plus 5400RPM 256MB
Šifra:
DC35854
Na stanju
32.560,00 rsd| Brend | Western Digital |
|---|---|
| Kategorija | HDD |
| Kapacitet | 6TB |
| Format | 3.5 „ |
MB AM5 ASUS PRIME B650M-K
Šifra:
DC36129
Na stanju
18.020,00 rsd| Brend | Asus |
|---|---|
| Procesorsko ležište | AMD® AM5 |
MB AMD AM5 ASRock B650 STEEL LEGEND WIFI
Šifra:
DC36053
Na stanju
27.512,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | AMD® AM5 |
MB s1700 ASRock B760M-HDV/M.2 D5
Šifra:
DC35581
Na stanju
14.660,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
Napajanje 600W Chieftec APB-600B8
Šifra:
DC33235
Na stanju
6.941,00 rsd| Brend | CHIEFTEC |
|---|---|
| Snaga napajanja | 600W |
| Kategorija | Napajanje |
Napajanje Raptor 600 12cmFan/2xSata/2xMolex/RHA-600W/SI-Bulk
Šifra:
DC30311
Na stanju
2.164,00 rsd| Brend | Raptor |
|---|---|
| Kategorija | Napajanje |
| Snaga napajanja | 600W |
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16
Šifra:
DC36197
Na stanju
24.554,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Tip memorije | DDR4 |
RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT
Šifra:
DC35939
Na stanju
22.094,00 rsd| Kapacitet | 16GB |
|---|---|
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Brend | Innovation |
RAM DIMM DDR5 Kingston FURY Renegade 16GB 6400MHz KF564C32RS-16
Šifra:
DC35889
Na stanju
44.060,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Radni takt memorije | 6400Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Ventilator 180×180 Fractal Design Prisma AL-18 ARGB PWM, FD-FAN-PRI-AL18-PWM
Šifra:
DC34325
Na stanju
5.870,19 rsd| Brend | Fractal Design |
|---|---|
| Dimenzije | 180x180mm |
Adapter Gembird MF-321 2.5 hard diska u 3.5 otvoru
Šifra:
DC34563
Na stanju
197,42 rsd| Brend | Gembird |
|---|---|
| Kategorija | Oprema |
| Format | 3.5 „ |
Adapter Sandberg 2.5″ na 3,5″ mounting kit 135-90
Šifra:
DC25532
Na stanju
784,37 rsd| Brend | Sandberg |
|---|---|
| Kategorija | Oprema |
Cooler 1150/1151/2011/FM1/AM5/AM4/1200/1700 LC Power LC-CC-120 Cosmo Cool PWM
Šifra:
DC14019
Na stanju
4.070,92 rsd| Brend | LC Power |
|---|
CPU 1200 INTEL G6400 2-Core 4.0GHz Box
Šifra:
DC21461
Na stanju
9.350,00 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1200 |
| Broj jezgara | 2 |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET