🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Mrežna oprema
LAN Switch TP-LINK TL-SG1048 48-port 10/100/1000
Šifra:
DC17664
Na stanju
48.748,00 rsd| Kategorija | Switch |
|---|---|
| Brend | TP-LINK |
| Broj portova | 48 |
| Brzina portova | 10/100/1000 Mbps |
LAN Switch TP-LINK TL-SG105PE 5port 10/100/1000Mbps/4PoE/Metal
Šifra:
DC39404
Na stanju
8.593,00 rsd| Kategorija | Switch |
|---|---|
| Brend | TP-LINK |
| Broj portova | 5 |
| Brzina portova | 10/100/1000 Mbps |
LAN Switch TP-LINK TL-SG108E Gigabit 10/100/1000Mbps
Šifra:
DC25292
Na stanju
5.320,00 rsd| Kategorija | Switch |
|---|---|
| Brend | TP-LINK |
| Brzina portova | 10/100/1000 Mbps |
Mrezni kabl, CAT5e UTP Patch cord 10m sivi
Šifra:
ef1240
Na stanju
990,00 rsd| Dužina | 10m |
|---|---|
| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
Kabl UTP CAT5e 20-30cm JWD-C5e
Šifra:
208415
Na stanju
430,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 0.2m |
| Verzija mreznog kabla | CAT5e |
Kabl UTP CAT5e JWD-C5 10m
Šifra:
95192
Na stanju
636,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 10m |
| Verzija mreznog kabla | CAT5e |
Kabl UTP CAT6 20-30cm JWD-C6
Šifra:
208416
Na stanju
476,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 0.3m |
| Verzija mreznog kabla | CAT6 |
Kabl UTP CAT6 2m plavi JWD-C6
Šifra:
87809
Na stanju
550,60 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 2m |
| Verzija mreznog kabla | CAT6 |
Wireless dual band 2.4GHz 5GHz 600Mb Bluetooth 4.2 adapter JWD-71
Šifra:
91585
Na stanju
2.392,68 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|
Wireless IEASUN 4G SIM modem prenosni
Šifra:
208954
Na stanju
11.816,00 rsd| Kategorija | Adapteri, Ruter |
|---|
Adapter LAN usb 2.0 i HUB 3 porta JWD-U25
Šifra:
H1674
Na stanju
1.500,00 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | LAN, USB |
| Konektori | LAN, USB A |
| Label |
Mrežni kabl 0.25m CAT5e
Šifra:
6935
Na stanju
150,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 0.25m |
| Verzija mreznog kabla | CAT5e |
Mrežni kabl 1.5m grey PP12-1.5M
Šifra:
H3994
Na stanju
200,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 1.5m |
| Label |
Mrežni kabl LAN FTP CAT6 10m
Šifra:
H3282
Na stanju
1.100,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 10m |
| Verzija mreznog kabla | CAT6 |
| Label |
Mrežni kabl sa konektorima 0.5m crni
Šifra:
H3790
Na stanju
170,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 0.5m |
| Label |
UTP Mrežni kabl 2m CAT5e
Šifra:
H3259
Na stanju
250,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 2m |
| Verzija mreznog kabla | CAT5e |
| Label |
UTP mrežni kabl 5m CAT6
Šifra:
H2792
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
700,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 5m |
| Verzija mreznog kabla | CAT6 |
| Label |
UTP Mrežni kabl 7.5m CAT6
Šifra:
H3788
Na stanju
850,00 rsd| Kategorija | Mrežni utp kablovi |
|---|---|
| Dužina | 7.5m |
| Verzija mreznog kabla | CAT6 |
| Label |
LAN svič sa 5 portova Netis
Šifra:
H7707
Na stanju
1.900,00 rsd| Kategorija | Switch |
|---|---|
| Brend | Netis |
| Broj portova | 5 |
| Label |
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET