Приказ 49–72 од 87 резултата
Rezolucija
Monitori
Monitor 27″ Dell Ultra Sharp UP2720Q IPS 3810×2160/60Hz/6ms/HDMI/DP/USB-C/pivot
Šifra:
DC49293
Na stanju
128.910,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4k |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Monitor 27″ Iiyama G-master GB2795HSU-B1 VA 1920×1080/280Hz/0.2ms/HDMI/DP/USB
Šifra:
DC42921
Na stanju
31.260,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 280Hz |
| Odziv | 0.2ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | VA |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | iiyama |
Monitor 27″ Iiyama GB2770HSU-B6 IPS 1920×1080/180Hz/0,2ms/HDMI/DP/USB/zvučnici
Šifra:
DC48370
Na stanju
28.111,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 180Hz |
| Odziv | 0.2ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | iiyama |
Monitor 27″ Iiyama GB2790QSU-B5 IPS 2560×1440/240Hz/1ms/HDMI/DP/USB/zvučnici
Šifra:
DC45802
Na stanju
63.360,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 240Hz |
| Odziv | 0.03ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | iiyama |
Monitor 27″ Philips 27E1N1100A/00 IPS 1920×1080/100Hz/4ms/HDMI/VGA/zvučnici
Šifra:
DC43879
Na stanju
14.263,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 4ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | Philips |
Monitor 27″ Philips 27E1N1300AE/00 IPS 1920×1080/100Hz/1ms/HDMI/USB-C/DP/zvučnic
Šifra:
DC47303
Na stanju
24.210,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 4ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | Philips |
Monitor 27″ Philips 27E2N1110/00 IPS 1920×1080/120Hz/1ms/HDMI/VGA
Šifra:
DC47300
Na stanju
15.150,00 rsd| Brend | Philips |
|---|
Monitor 31.5″ Asus VG328QA1A VA 1920×1080/170Hz/1ms/2xHDMI/DP/USB/zvučnici
Šifra:
DC45723
Na stanju
33.368,00 rsd| Veličina ekrana | 32″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 170Hz |
| Odziv | 0.03ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | VA |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | Asus |
Monitor 31.5″ Iiyama XUB3297QSNP-B1 IPS 2560×1440/100Hz/1ms/HDMI/DP/4xUSB
Šifra:
DC47353
Na stanju
48.360,00 rsd| Veličina ekrana | 32″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 1ms |
| Zakrivljeni | Da |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | iiyama |
Monitor 34″ AOC U34E2M 3440×1440/100Hz/4ms/hdmix2
Šifra:
DC48314
Na stanju
43.125,00 rsd| Veličina ekrana | 34″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 4ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 3440 x 1440 |
| Tip panela | VA |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | AOC |
Monitor 34″ Dell P3424WEB IPS 3440×1440/60Hz/5ms/HDMI/DP/USB
Šifra:
DC48810
Na stanju
106.860,00 rsd| Veličina ekrana | 34″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Da |
| Rezolucija | 3440 x 1440 |
| Tip panela | IPS |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Nosač za TV/monitor Manhattan 461382 13″-27″
Šifra:
DC37951
Na stanju
3.060,00 rsd| Tip nosača | Za 1 monitor |
|---|---|
| Dijagonala monitora | Do 27″ |
Stoni nosač za 2 monitora Manhattan 13″-32″ 461528
Šifra:
DC39641
Na stanju
6.361,00 rsd| Tip nosača | Za 2 monitora |
|---|---|
| Dijagonala monitora | Do 45″ |
Stoni nosač za dva monitora ATON ATPM112 13–32″ do 9 kg po kraku
Šifra:
DC50072
Na stanju
3.450,00 rsd| Tip nosača | Za 2 monitora |
|---|---|
| Dijagonala monitora | Do 32″ |
Stoni nosač za dva monitora Manhattan 461559 13″-32″
Šifra:
DC37953
Na stanju
6.361,00 rsd| Tip nosača | Za 2 monitora |
|---|---|
| Dijagonala monitora | Do 32″ |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET