Приказ 25–48 од 87 резултата
Rezolucija
Monitori
Monitor 23.8″ Philips 24E2N1100LB/00 VA 1920×1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/VESA
Šifra:
DC43881
Na stanju
11.806,00 rsd| Veličina ekrana | 23.5″-24.5″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 4ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | VA |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | Philips |
Monitor 24.5″ AOC 25G3ZM/BK VA 1920×1080/240Hz/0.5ms/2xHDMI/DP
Šifra:
DC35318
Na stanju
19.575,00 rsd| Veličina ekrana | 23.5″-24.5″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 240Hz |
| Odziv | 1ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | VA |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | AOC |
Monitor 24″ Dell P2425E IPS 1920×1200/100Hz/5ms/HDMI/DP/RJ45/USB/USB-C
Šifra:
DC44239
Na stanju
37.860,00 rsd| Veličina ekrana | 23.5″-24.5″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1200 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Monitor 24″ LG 24BA400-B IPS 1920×1080/100Hz/5ms/2xHDMI
Šifra:
DC48576
Na stanju
13.111,00 rsd| Veličina ekrana | 23.5″-24.5″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | LG |
Monitor 24″ Samsung LS24D300GAUXEN IPS 1920×1080/100Hz/5ms/HDMI/VGA
Šifra:
DC44592
Na stanju
12.839,00 rsd| Veličina ekrana | 23.5″-24.5″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | Samsung |
Monitor 27″ Aiwa MF2705-B IPS 1920×1080/75Hz/5ms/HDMI/VGA/VESA
Šifra:
DC43433
Na stanju
18.060,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 75Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | Aiwa |
Monitor 27″ AOC 27B3HA2 VA 1920×1080/100Hz/1MS/HDMI/VGA/TILT
Šifra:
DC49395
Na stanju
15.660,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 1ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | AOC |
Monitor 27″ AOC 27E3QAF IPS 1920×1080/75Hz/4ms/HDMI/DP/VGA
Šifra:
DC48565
Na stanju
19.560,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 4ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | AOC |
Monitor 27″ AOC 27G4XE IPS 1920×1080/180Hz/0.5ms/2xHDMI/DP/G-sync/zvučnici
Šifra:
DC43873
Na stanju
20.310,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 180Hz |
| Odziv | 0.5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | AOC |
Monitor 27″ AOC AG275QZ IPS 2560×1440/270Hz/1ms/2xHDMI/DP/USB
Šifra:
DC49372
Na stanju
60.360,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 270 Hz |
| Odziv | 0.5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | AOC |
Monitor 27″ AOC U27V4EA IPS 3840X2160/60Hz/4ms/2xHDMI/DP/3,5mm/VESA/pivot
Šifra:
DC49374
Na stanju
34.260,00 rsd| Rezolucija | 3840 x 2160 4k |
|---|---|
| Brend | AOC |
Monitor 27″ Dell P2723D IPS QHD 2560×1440/5ms/HDMI/DisplayPort/USB
Šifra:
DC31426
Na stanju
50.310,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odziv | 5ms |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| Zakrivljeni | Ne |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Monitor 27″ Dell P2723QE IPS 3840×2160/60Hz/5ms/HDMI/DP/USB/USB-C/pivot
Šifra:
DC26998
Na stanju
81.825,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Rezolucija | 3840×2160 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odziv | 5ms |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| Zakrivljeni | Ne |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Monitor 27″ Dell P2725H IPS 1920×1080/100Hz/5ms/HDMI/DP/VGA/USB/pivot
Šifra:
DC37596
Na stanju
27.938,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljeni | Ne |
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 5ms |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Monitor 27″ Dell P2725QE 3840×2160/100Hz/5ms/HDMI/DP/USB/USB-C/RJ45/pivot
Šifra:
DC45248
Na stanju
73.376,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 100Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4k |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Monitor 27″ Dell U2723QE IPS 3840×2160/60Hz/5ms/HDMI/2xDP/8xUSB/USB-C 90W/RJ45
Šifra:
DC28929
Na stanju
117.960,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Rezolucija | 3840×2160 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Odziv | 8ms |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| Zakrivljeni | Ne |
| USB | Ne |
| Brend | Dell |
Monitor 27″ Dell U2724D IPS 2560×1440/120Hz/5ms/HDMI/DP/USB-A/USB-C/pivot
Šifra:
DC36926
Na stanju
56.160,00 rsd| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljeni | Ne |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Odziv | 5ms |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Dell |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET