Приказ 73–96 од 112 резултата
Odaberi kategoriju
Adapteri i kablovi
Pametni produzni kabl 3 uticnice + 4xUSB QC PD
Šifra:
202207
Na stanju
4.358,17 rsd| Kategorija | Produžni kablovi |
|---|
Produzni kabl STARK Light 1.8m, 3 uticnice
Šifra:
209142
Na stanju
1.073,95 rsd| Kategorija | Produžni kablovi |
|---|---|
| Dužina | 1.8m |
Produzni kabl STARK Pro Prenaponska 1.8m, 3 uticnice ,prekidac
Šifra:
209144
Na stanju
1.987,32 rsd| Kategorija | Produžni kablovi |
|---|---|
| Dužina | 1.8m |
Produzni kabl STARK Switch 1.8m, 3 uticnice, prekidac
Šifra:
209143
Na stanju
1.094,03 rsd| Kategorija | Produžni kablovi |
|---|---|
| Dužina | 1.8m |
USB 3.0 HUB 7 portova JWD-U37 beli
Šifra:
208953
Na stanju
2.020,00 rsd| Kategorija | HUB |
|---|---|
| Tip konektora | USB 3.0 |
| Label |
Uticnica pop-up sa 3 mesta promer 60mm
Šifra:
210785
Na stanju
4.158,17 rsd| Kategorija | Produžni kablovi |
|---|
Uticnica pop-up sa 3 mesta promer 80mm
Šifra:
210786
Na stanju
4.158,17 rsd| Kategorija | Produžni kablovi |
|---|
Adapter audio Moxom MX-AX20 Type C na Type-C (music out only) + charging
Šifra:
AD442
Na stanju
1.118,00 rsd| Kategorija | Adapteri, Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | USB Type C |
| Konektori | USB C |
| Label |
Audio AUX kabal Comicell Superior CO-AX1000 1m crni
Šifra:
m_AV370
Na stanju
503,00 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
Audio AUX kabal Comicell Superior CO-AX2000 2m crni
Šifra:
m_AV371
Na stanju
572,00 rsd| Dužina | 2m |
|---|---|
| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
HDMI kabal na HDMI 1.5m crno/crveni
Šifra:
m_AV50
Na stanju
525,00 rsd| Dužina | 1.5m |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Kategorija | Video kablovi |
| Konektori | HDMI |
| Label |
HDMI kabal na HDMI 1.5m FLAT crni
Šifra:
m_AV48
Na stanju
537,00 rsd| Dužina | 1.5m |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Kategorija | Video kablovi |
| Konektori | HDMI |
| Label |
HDMI kabal na HDMI 10m crno/crveni
Šifra:
m_AV53
Na stanju
1.501,00 rsd| Dužina | 10m |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Kategorija | Video kablovi |
| Konektori | HDMI |
| Label |
HDMI kabal na VGA 1.8m crni
Šifra:
AV292
Na stanju
1.634,00 rsd| Tip konektora | HDMI |
|---|---|
| Kategorija | Video kablovi |
| Dužina | 1.8m |
| Konektori | HDMI, VGA |
| Label |
Kabal Mini DP M na VGA M 1.8m crni
Šifra:
AV355
Na stanju
977,00 rsd| Kategorija | Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | DP mini, VGA |
| Dužina | 1.8m |
| Konektori | Display Port mini, VGA |
| Label |
Adapter Aux 3.5mm na 2x 3.5mm MH028 beli
Šifra:
AD212
Na stanju
653,00 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
Adapter Mini DisplayPort M na DVI F beli
Šifra:
m_AD327
Na stanju
665,00 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip adaptera i kabla | DVI, mini Display port |
| Tip konektora | DP mini, DVI |
| Konektori | Display Port mini, DVI |
| Label |
Adapter MINI DP – DVI
Šifra:
m_AD303
Na stanju
850,00 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip adaptera i kabla | DVI, mini Display port |
| Tip konektora | DP mini, DVI |
| Konektori | Display Port mini, DVI |
| Label |
Audio AUX kabal Moxom MX-AX42 beli
Šifra:
AV373
Na stanju
685,40 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
Audio AUX kabal SPRING THIN 1m crni
Šifra:
m_AV123
Na stanju
468,00 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Dužina | 1m |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
Audio AUX kabal Woven 3.5mm crni NEW
Šifra:
m_AV323
Na stanju
372,00 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
Adapter TYPE C+HDMI+USB3.0 na TYPE C JWD-T5
Šifra:
H74337
Na stanju
2.524,00 rsd| Tip konektora | HDMI, USB 3.0, USB Type C |
|---|---|
| Label |
NVME SSD fioka, M.2 NVME to USB C Adapter crno kuciste, USB 3.1 Gen 2 (10 Gbps) za M2 PCIE SSD
Šifra:
H99360
Na stanju
3.750,00 rsd| Kategorija | Adapteri, Dodatna oprema |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Label |
USB HUB i citac kartica 2u1 JWD-U35
Šifra:
H88930
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
1.300,00 rsd| Kategorija | HUB |
|---|---|
| Tip konektora | SD/TF card slot, USB |
| Label |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET