🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Prikazano je svih 11 rezultata
Pronađite adaptere za slušalice, OTG adaptere i putne adaptere za vaš telefon. Povežite uređaje, slušalice i dodatnu opremu brzo i jednostavno uz kompatibilne adaptere za sve popularne modele telefona.
Adapteri za povezivanje telefona i tableta sa USB memorijom, mišem ili slušalicama.
Tip adaptera
Adapteri za telefone
Adapter Mi Type C na 3.5mm HQ beli
Šifra:
207631
Na stanju
801,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Tip C |
|---|---|
| Tip adaptera | Audio adapter |
| Konektori | 3.5mm, USB C |
Adapter OTG micro USB na iPhone lightning beli
Šifra:
95401
Na stanju
431,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Lightning |
|---|---|
| Tip adaptera | OTG adapter |
| Konektori | Lightning, Micro USB |
Adapter Type C na iPhone lightning srebrni
Šifra:
55912
Na stanju
401,48 rsd| Tip adaptera | OTG adapter |
|---|---|
| Konektori | Lightning, USB C |
Adapter za slusalice i punjenje Type C crni
Šifra:
207399
Na stanju
675,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Tip C |
|---|---|
| Tip adaptera | Audio adapter |
| Konektori | 3.5mm, USB C |
Adapter USB3.0 USB-A na Type C Moxom MX-CB145 crni
Šifra:
m_AD431
Na stanju
491,00 rsd| Tip adaptera | OTG adapter |
|---|---|
| Konektori | USB A, USB C |
Adapter 3.5mm na Type C beli digital IC – DAC
Šifra:
m_AD288
Na stanju
480,00 rsd| Tip adaptera | Audio adapter |
|---|---|
| Konektori | 3.5mm, USB C |
Adapter audio Moxom MX-AX01 3.5mm na Type C Moxom pleteni crni
Šifra:
AD433
Na stanju
914,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Audio adapteri, Tip C |
|---|---|
| Tip adaptera | Audio adapter |
| Konektori | 3.5mm, USB C |
Adapter audio Moxom MX-AX41 Lightning na AUX 3.5mm muski
Šifra:
m_AD441
Na stanju
1.194,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Audio adapteri, Lightning |
|---|---|
| Tip adaptera | Audio adapter |
| Konektori | 3.5mm, Lightning |
Adapter USB3.0 Type C na USB-A crni
Šifra:
AD430
Na stanju
790,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Tip C, USB |
|---|---|
| Tip adaptera | OTG adapter |
| Konektori | USB A, USB C |
Adapter UK na EU JWD-UKonEU shuko sa uzemljenjem
Šifra:
H202956
Na stanju
396,00 rsd| Kategorija | Adapteri za utičnicu |
|---|---|
| Tip adaptera | Adapter za utičnicu |
| Label |
Univerzalni adapter za putovanja 100-240V 6A
Šifra:
H48678001
Na stanju
950,00 rsd| Tip adaptera i kabla | |
|---|---|
| Kategorija | Adapteri za utičnicu |
| Tip adaptera | Adapter za utičnicu |
| Label |
Olakšajte svakodnevnu upotrebu svog telefona uz adaptere za slušalice, OTG adaptere i adaptere za utičnice. Bilo da vam je potreban adapter za slušalice, USB fleš memoriju ili punjenje, naša ponuda obuhvata kvalitetna rešenja koja pružaju kompatibilnost, pouzdanost i jednostavnost upotrebe.
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET