Sortiraj po ceni
Laptop i oprema
NB HP ProBook 460 G11 U7-155U/32GB/1TB/16″ WUXGA IPS/1YR/SRB/AD1Z8ET
Šifra:
DC47287
Na stanju
212.203,80 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| Količina memorije | 32GB |
| Dijagonala ekrana | 16″ |
| SSD | 1TB |
NB HP ProBook 460 G11 U7-155U/32GB/1TB/16″ WUXGA IPS/1YR/SRB/Win11Pro/AD1Z8ET
Šifra:
DC46721
Na stanju
221.923,80 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| Količina memorije | 32GB |
| Dijagonala ekrana | 16″ |
| SSD | 1TB |
NB HP ProBook 460 G11 U7-155U/32GB/512GB/16″ WUXGA IPS/1YR/SRB/AD1Z8ET
Šifra:
DC47286
Na stanju
192.763,80 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| Količina memorije | 32GB |
| Dijagonala ekrana | 16″ |
| SSD | 512GB |
NB HP ProBook 460 G11 U7-155U/32GB/512GB/16″ WUXGA IPS/1YR/SRB/Win11Pro/AD1Z8ET
Šifra:
DC46590
Na stanju
202.483,80 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| Količina memorije | 32GB |
| Dijagonala ekrana | 16″ |
| SSD | 512GB |
NB Lenovo Legion5 Pro U9-275HX/32GB/1TB/16″/RTX5060 8GB/2Y/SRB/83F3003KYA
Šifra:
DC47392
Na stanju
336.514,50 rsd| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 16″ |
| Količina memorije | 32GB |
| SSD | 1TB |
RAM SODIMM Corsair DDR4 16GB 3200MHz CL22 CMSX16GX4M1A3200C22
Šifra:
DC48904
Na stanju
14.504,44 rsd| Brend | Corsair |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR3 8GB 1600MHz Innovation IT CL11 1.35V
Šifra:
DC48175
Na stanju
2.922,98 rsd| Brend | Innovation |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR3 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MT/s Kingston Fury KF432S20IBK2/16
Šifra:
DC48550
Na stanju
15.338,17 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB, 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CT16G4SFRA32A
Šifra:
DC25964
Na stanju
19.143,94 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Crucial T16G4SFS832A
Šifra:
DC48701
Na stanju
15.587,57 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT 1.2V
Šifra:
DC48866
Na stanju
13.613,44 rsd| Brend | Innovation |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT 1.2V
Šifra:
DC47413
Na stanju
12.990,53 rsd| Kategorija | RAM memorija |
|---|---|
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brend | Innovation |
RAM SODIMM DDR4 32GB 3200MHz Crucial CT32G4SFD832A
Šifra:
DC49012
Na stanju
28.203,12 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR4 64GB (2x32GB) 3200MT/s Kingston Fury KF432S20IBK2/64
Šifra:
DC48514
Na stanju
92.301,12 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR5 32GB (2x16GB) 5600MT/s Kingston Fury KF556S40IBK2-32
Šifra:
DC48238
Na stanju
66.475,57 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB, 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR5 32GB Crucial 5600MHz CT32G56C46S5
Šifra:
DC48702
Na stanju
38.876,54 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
RAM SODIMM DDR5 Kingston 32GB 5600MHz KCP556SD8-32
Šifra:
DC47050
Na stanju
93.505,74 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
SSD 2.5″ 2TB Kingfast F10
Šifra:
DC47713
Na stanju
24.104,06 rsd| Brend | KingFast |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 2TB |
| Kategorija | SSD |
SSD 2.5″ SATA 480GB Samsung PM893-A MZ7L3480HCHQ-00A07 Ent.
Šifra:
DC47308
Na stanju
48.073,50 rsd| Brend | Samsung |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 480GB |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
SSD CRUCIAL BX500 1TB CT1000BX500SSD1
Šifra:
DC48731
Na stanju
17.805,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
SSD M.2 NVMe 500GB Seagate Barracuda Gen3x4 Q5 ZP500CV3A001
Šifra:
DC22311
Na stanju
7.927,70 rsd| Brend | Seagate |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 500GB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Corsair 1TB MP600 PRO LPX Gen4x4 5800/7100MBs CSSD-F1000GBMP600PLP
Šifra:
DC47731
Na stanju
46.954,08 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Kapacitet | 1TB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Corsair 1TB MP700 ELITE Gen5x4 8500MB/10000MBs CSSD-F1000GBMP700EHS
Šifra:
DC47732
Na stanju
39.703,82 rsd| Brend | Corsair |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Corsair 2TB MP600 PRO Gen4x4 5700MBs/7000MBs CSSD-F2000GBMP600PNH
Šifra:
DC47725
Na stanju
62.643,80 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Corsair |
| Kapacitet | 2TB |
| Format | M.2 |
Load more products
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET