Приказ 97–101 од 101 резултат
Odaberi kategoriju
- RAM memorija 11
- SSD 73
- HDD 1
- Adapteri 1
- Dodatna oprema 1
- Oprema 2
Brend
- Corsair 8
- Crucial 9
- Verbatim 5
- Innovation 4
- KingFast 4
- Kingston 24
- Samsung 25
- Seagate 2
- Silicon Power 11
- TwinMOS 2
- Western Digital 2
Kapacitet
Komponente
KINGSTON SODIMM DDR4 4GB 3200MHz KVR32S22S6/ za laptop
Šifra:
H23951
Na stanju
3.300,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 4GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
| Kategorija | RAM memorija |
| Label |
SSD Silicon Power 2.5″ SATA A55 128GB SP128GBSS3A55S25
Šifra:
DC20434
Na stanju
4.776,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 128GB |
| Label |
SSD 2.5″ SATA 240GB Kingston A400 SA400S37/240G
Šifra:
DC16621
Na stanju
10.002,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 240GB |
| Label |
SSD 2.5″ SATA Silicon Power A55 256GB, SP256GBSS3A55S25
Šifra:
DC20433
Na stanju
7.213,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 256GB |
| Label |
SSD 2.5″ SATA 480GB Kingston A400, SA400S37/480G
Šifra:
DC18540
Na stanju
13.823,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 480GB |
| Label |
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET