🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Приказ 25–48 од 72 резултата
Komponente
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CB16GS3200
Šifra:
DC45903
Na stanju
16.188,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
SSD 2.5″ SATA 960GB Samsung PM893, Enterprise model
Šifra:
DC29207
Na stanju
120.250,00 rsd| Format | 2.5″ |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 960GB |
SSD M.2 NVMe 1TB Samsung 990 EVO Plus 7150/6300MB/s MZ-V9S1T0BW
Šifra:
DC45267
Na stanju
29.617,00 rsd| Brend | Samsung |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe 2TB Samsung 9100 Pro Heatsink 14800/13400MB/s MZ-VAP2T0CW
Šifra:
DC45791
Na stanju
82.646,00 rsd| Brend | Samsung |
|---|---|
| Kapacitet | 2TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Kingston NV3 4TB, Gen.4 SNV3S/4000G
Šifra:
DC46148
Na stanju
65.895,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 4TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe PCIe 5.0 4TB Samsung 9100 Pro 14800/13400MB/s MZ-VAP4T0BW
Šifra:
DC46023
Na stanju
93.756,00 rsd| Brend | Samsung |
|---|---|
| Kapacitet | 4TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD CRUCIAL BX500 500GB CT500BX500SSD1
Šifra:
DC43370
Na stanju
13.065,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Kapacitet | 500GB |
| Brend | Crucial |
| Format | 2.5″ |
SSD M.2 NVMe 2TB Samsung 990 EVO Plus 7150/6300MB/s MZ-V9S2T0BW
Šifra:
DC42368
Na stanju
61.280,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 2TB |
| Format | M.2 |
SSD CRUCIAL BX500 240GB CT240BX500SSD1
Šifra:
DC40365
Na stanju
8.292,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Interfejs | SATA III |
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 240GB |
| Brend | Crucial |
SSD M.2 NVMe 4TB Samsung 990 EVO Plus 7150/6300MB/s MZ-V9S4T0BW
Šifra:
DC42051
Na stanju
123.498,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 4TB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
SSD M.2 NVMe Kingston NV3 1TB, Gen.4 SNV3S/1000G
Šifra:
DC40442
Na stanju
21.966,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 1TB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe 4 |
SSD M.2 NVMe Kingston NV3 2TB, Gen.4 SNV3S/2000G
Šifra:
DC40459
Na stanju
43.845,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 2TB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Kingston NV3 500GB, Gen.4 SNV3S/500G
Šifra:
DC40134
Na stanju
15.984,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 500GB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe 4 |
RAM SODIMM DDR5 16GB 4800MHz Kingston Fury Impact KF548S38IB-16
Šifra:
DC39034
Na stanju
33.568,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Kategorija | RAM memorija |
SSD M.2 NVMe 4TB Samsung 990 PRO, 7450/6900MBs MZ-V9P4T0CW w/Heatsink
Šifra:
DC39066
Na stanju
130.506,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 4TB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
SSD Kingston 2TB 2.5″ SATA3 SKC600/2048G
Šifra:
DC28368
Na stanju
72.390,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 2TB |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kategorija | SSD |
HDD 2.5″ Seagate 1TB SATA3 128MB ST1000LM048
Šifra:
DC17530
Na stanju
23.639,00 rsd| Kategorija | HDD |
|---|---|
| Brend | Seagate |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 1TB |
RAM SODIMM DDR3 8GB 1600MHz Silicon Power SP008GBSTU160N02
Šifra:
DC25461
Na stanju
5.216,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Radni takt memorije | 1600Mhz |
| Tip memorije | DDR3 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Kategorija | RAM memorija |
SSD 2.5″ SATA 2TB Samsung 870 EVO, 560/530MBs MZ-77E2T0B
Šifra:
DC21860
Na stanju
51.841,00 rsd| Kapacitet | 2TB |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Brend | Samsung |
| Format | 2.5″ |
SSD Kingston 1TB 2.5″ SATA3 SKC600/1024G
Šifra:
DC20765
Na stanju
23.375,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
SSD M.2 NVMe 256GB Kingfast F8N, up to 2100/1700Mbs KF1313DCS25BY-256
Šifra:
DC28313
Na stanju
7.239,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | KingFast |
| Kapacitet | 256GB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
SSD M.2 NVMe Silicon Power 1TB A60 Gen.3, SP001TBP34A60M28
Šifra:
DC27510
Na stanju
23.034,00 rsd| Kapacitet | 1TB |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Silicon Power A60 Gen 3 256GB, 2100MB/s/1200MB/s SP256GBP34A60M28
Šifra:
DC24081
Na stanju
8.463,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 256GB |
| Format | M.2 |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz SiliconPower SP016GBSFU320X02
Šifra:
DC23692
Na stanju
16.867,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
| Kategorija | RAM memorija |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET