Приказ 1–24 од 71 резултат
Kablovi i adapteri za laptopove, usb adapteri, c adapteri. Video i audio kablovi
Odaberi kategoriju
Kablovi i adapteri
Data kabl Thunderbolt 4 40Gbps 100W 8k PD 0.3m
Šifra:
224528
Na stanju
3.290,00 rsd| Tip kabla | Thunderbolt, Tip C |
|---|---|
| Tip konektora | Tip C |
| Dužina | 0.3m |
| Label |
Audio AUX kabal Moxom MX-AX42 crni
Šifra:
AV372
Na stanju
596,00 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
Kabl za punjenje 100W Type C na Type C 2m REMAX
Šifra:
89783
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
1.450,00 rsd| Dužina | 2m |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Tip konektora | Tip C |
| Kategorija | Kablovi za punjenje |
| Konektori | USB C |
| Label |
Adapter 3.5mm M na USB Z JWD-U38
Šifra:
99389
Na stanju
382,38 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm, USB |
| Konektori | 3.5mm, USB A |
| Label |
Adapter Type C na USB LDNIO sivi
Šifra:
99409
Na stanju
880,00 rsd| Tip adaptera i kabla | Tip C, USB |
|---|---|
| Kategorija | Adapteri |
| Konektori | USB A, USB C |
| Label |
Adapter M.2 NVMe za MacBook Air i Pro
Šifra:
205263
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
1.187,23 rsd| Kategorija | Adapteri, Dodatna oprema |
|---|---|
| Label |
Adapter Micro HDMI na VGA M + audio JWD-HDMI1
Šifra:
200203
Na stanju
1.108,08 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | Micro HDMI, VGA |
| Konektori | VGA |
| Label |
Adapter Type C – USB 3.0 HUB na 2xType C, 3xUSB 3.0 i 2xUSB 2.0 7u1 20cm kabl
Šifra:
207962
Na stanju
3.555,95 rsd| Kategorija | HUB |
|---|---|
| Tip konektora | USB, USB 3.0, USB Type C |
| Dužina | 0.2m |
| Konektori | USB A, USB C |
| Label |
Adapter Type C 3.0 Lan Adapter
Šifra:
95193
Na stanju
2.081,95 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | LAN, USB Type C |
| Konektori | LAN, USB A |
| Label |
Adapter Type C na DP mini 4K 60Hz
Šifra:
201865
Na stanju
1.577,23 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | DP mini, USB Type C |
| Konektori | Display Port mini, USB C |
| Label |
Adapter Type C na HDMI 3xUSB 3.0 type C 5u1
Šifra:
201815
Na stanju
2.666,96 rsd| Kategorija | Adapteri, HUB |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI, USB 3.0, USB Type C |
| Konektori | HDMI, USB A, USB C |
| Label |
Adapter Type C na HDMI M 4K 30Hz beli
Šifra:
98332
Na stanju
1.892,68 rsd| Kategorija | Adapteri, Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI, USB Type C |
| Konektori | HDMI, USB C |
| Label |
Adapter Type C na HDMI M 4K 30Hz sivi
Šifra:
200452
Na stanju
1.892,68 rsd| Kategorija | Adapteri, Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI, USB Type C |
| Konektori | HDTV, USB C |
Adapter Type C na HDMI M 4K 60Hz sivi
Šifra:
98333
Na stanju
1.892,68 rsd| Kategorija | Adapteri, Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI, USB Type C |
| Konektori | HDMI, USB C |
| Label |
Adapter Type C na HDMI, Type C, PD, USB 3.0, USB 2.0, SD card, TF i M.2 NVMe 8 u 1 20cm kabl HUB
Šifra:
213525
Na stanju
8.201,62 rsd| Kategorija | Adapteri, Dodatna oprema, HUB |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm, HDMI, HDTV, M.2 NVMe, PD+, SD/TF card slot, SS USB 3, SS USB-C, USB, USB 3.0, USB Type C |
| Dužina | 0.2m |
| Konektori | HDMI, USB A, USB C |
| Label |
Adapter USB3.0 – HDMI
Šifra:
51041
Na stanju
1.892,68 rsd| Kategorija | Adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI, USB 3.0 |
| Konektori | HDMI, USB A |
| Label |
Citac kartica USB stick crni
Šifra:
206659
Na stanju
344,12 rsd| Tip konektora | USB |
|---|---|
| Kategorija | Adapteri |
| Label |
Data kabl REMAX Wefon 100W Zinc-Alloy RC-C055 Type C na Type C zeleni
Šifra:
207829
Na stanju
1.002,55 rsd| Boja | Zelena |
|---|---|
| Tip konektora | Tip C |
| Kategorija | Kablovi za punjenje |
| Label |
Kabl 3.5 Z na 2 x 3.5 M JWD-AU30
Šifra:
99390
Na stanju
477,93 rsd| Kategorija | Audio kablovi i adapteri |
|---|---|
| Tip konektora | 3.5mm |
| Konektori | 3.5mm |
| Label |
Kabl HDMI 8K 10m (HDMI 2.1ver)
Šifra:
201872
Na stanju
3.411,00 rsd| Kategorija | Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Dužina | 10m |
| Konektori | HDMI |
| Label |
Kabl HDMI 8K 3m (HDMI 2.1ver)
Šifra:
201868
Na stanju
1.514,15 rsd| Kategorija | Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Dužina | 3m |
| Konektori | HDMI |
| Label |
Kabl HDMI 8K 5m (HDMI 2.1ver)
Šifra:
201869
Na stanju
1.971,55 rsd| Kategorija | Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Dužina | 5m |
| Konektori | HDMI |
| Label |
Kabl HDMI na HDMI 4K 20m JWD-02-20
Šifra:
98334
Na stanju
4.158,17 rsd| Kategorija | Video kablovi |
|---|---|
| Tip konektora | HDMI |
| Dužina | 20m |
| Konektori | HDMI |
| Label |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET