Auto inverter 12V DC/AC 150W+usb port EG-PWC150-01
Šifra proizvoda: H6621
5.280,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 13. maj – 15. maj
Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu
Prakticni USB portovi za punjenje mobilnih uredaja
Auto inverter snage 150W sa jednom uticnicom
Omogucava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmenicnom strujom (max. 150W), kao što su prenosivi racunari, punjaci mobilnih telefona/kamere, elektricni alati itd.
Automatska zaštita od pregrevanja, preopterecenja i kratkog spoja
Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbeduju stabilno napajanje
LED indikator statusa
Zamenljivi osigurac
Ulaz: 10-16 VDC (upaljac za cigarete za automobile)
Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas
Izlazna snaga: 150W kontinuirana snaga (peak power 300W)
Osigurac: 25 A (spoljni)
Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
Kabl: kabl za upaljac, 1,5 sk.mm, 71 cm
Preporucena radna temperatura: +5…+35 °C
Materijal: aluminijum i plastika
Dimenzije: 156 x 76 x 76 mm
Neto težina: 0,5 kg.
KategorijaInverteri i pretvarači
Label
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Auto inverter 12V DC/AC 150W+usb port EG-PWC150-01 Auto inverter 12V DC/AC 150W+usb port EG-PWC150-01