🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Selfie Stick REMAX Tripod 1.3m P17 crni
2.365,56 rsd
RAM DIMM DDR4 8GB 3200MHz KingFast, KF3200DDCD4-8GB
8.634,00 rsd
RAM DDR5 8GB 5600MHz Kingston KF556C40BB-8 Fury Beast Black
Šifra proizvoda:
DC35304
Brand: Kingston
5.093,68 rsd
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 8GB |
| Napon: | 1.1V |
| Maksimalna frekvencija: | 5600MHz |
| Latencija: | CL40 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Radni takt memorije | 5600Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 8GB 5600MHz Kingston KF556C40BB-8 Fury Beast Black
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
RAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
19.299,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET
