🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Punjac za laptop Lenovo Type C 20V 5A 100W HQ
7.900,00 rsd
Punjac za laptop Asus 19V 2.1A (2.5*0.7)
1.900,00 rsd
RAM DDR4 4GB 2666MHz Kingston KVR26N19S6/4
Šifra proizvoda:
DC20275
Brand: Kingston
2.424,33 rsd
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Tip | DDR4 |
|---|---|
| Kapacitet | 4GB |
| Maksimalna frekvencija | 2666Mhz |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL19 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet | 4GB |
| Radni takt memorije | 2666Mhz |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR4 4GB 2666MHz Kingston KVR26N19S6/4
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
39.914,00 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
122.985,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET
